Email: kontatk@effortlessenglishclub.pl

Angielski online z lektorem – czy to na pewno dla mnie?

Osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z nauką zdalną, mogą mieć pewne wątpliwości, czy kursy internetowe sprawdzą się w ich przypadku. Powody mogą być różne. Niepewność odnośnie obsługi komputera czy urządzeń mobilnych. Obecność domowników. Obawa o utrzymanie odpowiedniego poziomu motywacji podczas uczenia się w warunkach domowych. Jak przekonać się, czy ta forma edukacji zdaje egzamin?

Warto skorzystać z próbnej bezpłatnej lekcji angielskiego

angielski online z lektorem

Najlepiej sprawdzić konkretne rozwiązanie w praktyce. Wystarczy zajrzeć na stronę dobrej szkoły językowej. Najlepiej takiej, która od lat specjalizuje się w zdalnym nauczaniu. Następnie można bez żadnych kosztów i zobowiązań umówić się na angielski online z lektorem, wybranym dowolnie z dostępnej kadry dydaktycznej. Podczas bezpłatnej lekcji za pośrednictwem komunikatora Zoom lub Skype można liczyć na:

  • gruntowną analizę wyjściowego poziomu językowego,
  • zapoznanie się z metodami kształcenia i sprawdzenie ich odpowiedniości,
  • porady na temat ćwiczenia kompetencji językowych,
  • wskazanie obszarów, które wymagają szczególnego przepracowania (np. gramatyka, słownictwo, rozumienie ze słuchu),
  • polecenie najodpowiedniejszego kursu z dostępnych w ofercie.

Dlaczego internetowy angielski okazuje się strzałem w dziesiątkę?

Jeżeli pierwsza lekcja wyda się obiecująca, można testować dalej bez wykupowania całego semestru. Istnieje bowiem opcja trybu miesięcznego, specjalnie dla osób, którym zależy na poczuciu elastyczności bądź, które nie chcą z góry ponosić większych opłat. Praktyka pokazuje, że wątpliwości klientów odnośnie angielskiego online z lektorem szybko znikają. Ludzie uświadamiają sobie bowiem, że nauka zdalna jest wygodna, Zoom i Skype banalne w obsłudze, domownicy nie przeszkadzają, a motywujący jest już nawet fakt, że ktoś – w tym wypadku nauczyciel – ma się skontaktować o ustalonej porze.

Comments are closed.