Email: kontatk@effortlessenglishclub.pl

Podręczniki WSiP do nauki języki angielskiego – dobry wybór

Wydawnictwo WSiP jest jednam z najstarszych polskich wydawnictw oferujących podręczniki do szkół i przedszkoli, a jednocześnie jednym z najbardziej popularnych i cenionych przez nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

Najlepsze podręczniki do nauki angielskiego WSiP – co warto o nich wiedzieć?

Wydawnictwo oferuje podręczniki dla uczniów na każdym etapie kształcenia.

* Wychowanie przedszkolne czyli jak przygotować dziecko do szkoły

repetytorium gimnazjalistyMając na uwadze wszechstronny rozwój dziecka w tym wieku starano się odpowiednio dostosować podręczniki. W efekcie otrzymano bogato ilustrowane książki, ciekawe karty pracy, wycinanki i wieloelementowe wyprawki. Dzięki nim nauczyciele przedszkoli mają szansę przygotować ciekawe zajęcia i kreatywne zabawy.

* Szkoła podstawowa a nowa podstawa programowa

Eksperci WSiP wiele uwagi poświęcili przygotowaniu nowoczesnych podręczników, e- podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klas 1-8 szkół podstawowych, a jednocześnie kontynuują wydawanie podręczników dla uczniów kończących edukację w starym systemie oświatowym.

* Gimnazjum i skuteczny sposób na przekazywanie wiedzy

Podręczniki i ćwiczenia WSiP dla gimnazjum od lat cieszyły się dobrą opinią nie tylko wśród nauczycieli, ale też uczniów. Napisano je językiem łatwo trafiającym do młodych ludzi, a dodatkowo zachęcającym ich do nauki i myślenia. Również nauczyciele korzystający z tych publikacji mogli zawsze liczyć na bogactwo materiałów dydaktycznych, a dzięki nim efektywne nauczanie.

* Oferty WSiP dla liceów i techników

Uczniowie liceów i techników również mogą liczyć na szeroką ofertę wydawnictwa WSiP, a w niej pełne komplety podręczników i ćwiczeń do wszystkich przedmiotów, arkusze maturalne oraz szereg środków dydaktycznych, jak chociażby repetytoria maturalne z poszczególnych przedmiotów.

* Podręczniki WSiP dla szkolnictwa zawodowego

Oferta podręczników dla szkół zawodowych obejmuje szereg branż: elektroniczną, informatyczną, elektryczną, ekonomiczną, gastronomiczną, budowlaną, fryzjersko-kosmetyczną, turystyczno-hotelarską, mechaniczną i samochodową oraz medyczno-społeczną. Dla nauczycieli korzystających z publikacji WSiP bardzo ważna jest też bogata obudowa metodyczna.

Comments are closed.