Email: kontatk@effortlessenglishclub.pl

Polska księgarnia internetowa

Polakom przebywającym w Wielkiej Brytanii, mimo że jest ich tu tak wielu, dzięki czemu mogą poczuć swego rodzaju wspólnotę, brakuje polskiej kultury, książek, filmów, muzyki. Dlatego poszukują miejsc, w których polskie produkty są dostępne. Na szczęście, z powodu wszechobecnego dostępu do internetu są one w zasadzie na wyciągnięcie ręki.

Weźmy za przykład polską księgarnię internetową Rewolucja. To jedna z wielu księgarni za granicą. Posiadają niezwykle szeroki asortyment książek wszelkiego rodzaju (podzielony na konkretne gatunki), którego mogłyby im pozazdrościć czołowe księgarnie w Polsce. Magazyny znajdują się najczęściej w Londynie lub innych dużych miastach w UK, a szczycą się one zwykle ponad 100 000 tytułów w naszym rodzimym języku. To nie wszystko. Oprócz książek klasycznych, czyli papierowych, księgarnie oferują e-booki, audiobooki, ale także filmy DVD, gry, a nawet zabawki dla dzieci i artykuły papiernicze. Posiadają najnowsze bestsellery, ale nie brakuje również klasyki, a także książek w języku angielskim. Wybór ogromny!

Standardowa polska księgarnia internetowa wysyła swoje produkty na cały świat, nie tylko na teren Wielkiej Brytanii. Wysyłka najczęściej odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej, czyli najszybciej jak to możliwe, ale dostępna jest również tańsza wersja, czyli wysyłka pocztą, przy czym księgarnia oferuje tanią formę wysyłek, ze względu na wieloletnią współpracę z przewoźnikami – kolejny plus.

Jak to w przypadku sklepów internetowych: wystarczy się zalogować, wybrać daną książkę, opłacić, a kurier dostarczy nam ją pod wskazany adres w ekspresowym tempie. Dzięki temu możemy poczuć namiastkę domu na obczyźnie.

Comments are closed.